Yazar Shanna Hogan Çocuğunun Yanında Geçirdiği Kaza Sonrası Öldü

New York Times çok satanlar listesinde yer alan yazar Shanna Hogan; evinin havuzunda, çocuğunun yanında bilinçsiz halde bulundu. Bir süre hastanede tedavi gören gerçek suç kitabı yazarı kurtarılamadı.

Dancing with Death (Ölümle Dans) ve Picture Perfect: The Jodi Arias Story (Kusursuz: Jodi Arias’ın Hikayesi) kitaplarıyla tanınan gerçek suç kitabı yazarı Shanna Hogan; eşi Matt LaRussa tarafından evindeki havuzda can yeleği giymiş çocuğunun yanında bilinçsiz halde bulundu.

Yazar Shanna Hogan çocuğunun yanında geçirdiği kaza sonrası öldü - 2

27 Ağustos’ta yaşanan olay sonrası hastaneye kaldırılan ve tedaviye alınan ünlü yazar, kurtarılamadı.

Yazar Shanna Hogan çocuğunun yanında geçirdiği kaza sonrası öldü - 3

New York Times çok satanlar listesinde yer alan Hogan, aynı zamanda Arizona Eyalet Üniversitesi Walter Cronkite Gazetecilik ve Kitle İletişim Okulu’nda misafir profesördü.

Yazar Shanna Hogan çocuğunun yanında geçirdiği kaza sonrası öldü - 4

The Arizona Republic’e konuşan arkadaşı Christia Gibbons, “O herkesi önemserdi ve ister arkadaşlık ister kişisel konularda rehberlik ya da akıl hocalığı olsun, hayatlarını daha iyi hale getirmek için elinden geleni yapardı” dedi.

Yazar Shanna Hogan çocuğunun yanında geçirdiği kaza sonrası öldü - 5

Hogan’ın editörü Charles Spicer ise “Shanna Hogan cesur bir gazeteci, yetenekli bir yazar, doğuştan bir podcast yıldızı ve sevgi dolu, hevesli bir anneydi. İlk kez anne olmuştu. Editörü olarak konuşursam, birlikte çalışmak için bir düştü, dört dörtlük bir profesyoneldi; aynı zamanda doğal sıcaklığı ve nefis eğlence anlayışıyla nazik ve düşünceli bir insandı” diye konuştu. 

Yazar Shanna Hogan çocuğunun yanında geçirdiği kaza sonrası öldü - 6

Hogan’ın kocası Matt LaRussa  yaşanan kaza sonrası yaptığı açıklamada “Aşkım cennetten iki oğluna bakıyor. Onu çok özledik. Yardım eden herkese teşekkür ederim” dedi.