Wonder Woman 1984 Filminin HBO Max Yayın Tarihi Açıklandı

Gal Gadot’nun başrolde yer aldığı Wonder Woman’ın devam filmi Wonder Woman 1984, HBO Max’te 25 Aralık’ta yayına girecek.

Patty Jenkins‘in yönetmen koltuğunda oturduğu, Gal Gadot‘nun başrolde yer aldığı Wonder Woman 1984, hem sinemada hem de HBO Max’te, aynı anda gösterilecek.ADVERTISING

Film sinemalarla birlikte HBO Max’te 25 Aralık’ta gösterilecek. Film, abonelerden hiçbir ek ücret talep etmeden ABD’de HBO Max’te bir ay boyunca yayında kalacak.

Beyazperde’nin haberine göre, Wonder Woman 1984, 25 Aralık’ta ilk kez sinemalarda gösterime girecek ve aynı gün sadece HBO Max üzerinde yayınlanacak. Film, sadece 30 gün boyunca HBO Max’te yayınlanacak ve bu sürenin sonunda sadece sinemalarda gösterilecek. Muhtemelen vizyon sonunda HBO Max’e geri dönecek ama ondan da önce Blu-ray ve DVD sürümüne sahip olacak. 

Wonder Woman 1984, orijinalinden yıllar sonrasını konu alacak. Senaryo detayları oldukça sıkı bir şekilde gizli tutuldu ama Diana’nın (Gal Gadot) bu sefer iki kötü adamla karşı karşıya geleceğini biliyoruz. İş dünyası kralı Maxwell Lord (Pedro Pascal) ve temel Wonder Woman baş düşmanı Cheetah ( Kristen Wiig). Chris Pine, ilk filmin sonunda ölmüş olmasına rağmen, bir şekilde Steve Trevor olarak geri döndü. Yeniden ortaya çıkmasının ardındaki ayrıntılar bilinmiyor ancak, bir tür zaman yolculuğu ya da sihir söz konusu olabilir.

2021 FİLMLERİ HEM SİNEMADA HEM TV’DE YAYINLANACAK

Film, başlangıçta bu haziran ayında piyasaya sürülecekti. Wonder Woman 1984, corona virüs nedeniyle birkaç farklı takvim değişikliğine uğradı. 2021 yılına ertelenme de konuşuluyordu ama şirket, abone kazanmak için filmi bir koz olarak kullanmayı tercih etti. Wonder Woman 1984’u HBO Max’e göndermeye karar verdikten sonra Warner Bros., Dune ve Matrix 4 dahil olmak üzere 2021 filmlerinin tamamının bu formatı izleyeceğini ve aynı anda hem sinemalarda hem de HBO Max’te yer alacağını açıkladı.