Tom Cruise'un Ses Kaydının Ardından Görevimiz Tehlike'den 5 Kişi Kovuldu

Tom Cruise, Görevimiz Tehlike 7 (Mission: Impossible 7) setinde corona virüs kurallarını ihlal eden ekip üyelerine küfür ederek azarladığı ses kayıtları basına sızdırılmasının ardında çıldırdı. 5 kişi projeden çıkarıldı.

Hollywood yıldızı Tom Cruise’un kısa süre önce ortaya çıkan ses kaydında sette corona virüs önlemlerine uymayan kişilere zehir zemberek sözler sarf ettiği ortaya çıktı. Ses kaydının ardından zaten gergin olan prodüksiyon ekibinde yeni gerilimlerin yaşandığı iddia edildi.

Tom Cruise'un ses kaydının ardından Görevimiz Tehlike'den 5 kişi kovuldu - 2

Görevimiz Tehlike 7 çekimlerinde Tom Cruise’un ikinci kez küplere binmesinin ardından 5 kişinin projeden ayrıldığı öne sürüldü.

Tom Cruise'un ses kaydının ardından Görevimiz Tehlike'den 5 kişi kovuldu - 3

Daily Mail’in haberine göre prodüksiyon ekibine yakın bir kaynak sette yaşananlara dair şu ifadeleri kullandı:

Tom Cruise'un ses kaydının ardından Görevimiz Tehlike'den 5 kişi kovuldu - 4

“Gerilim aylardır yükseliyor ve bu bardağı taşıran son damla oldu. Gerilimin kamuoyuna yansımasından bu yanaysa ortamda daha fazla gerginlik oluştu ve birkaç kişi ayrıldı.”

Tom Cruise'un ses kaydının ardından Görevimiz Tehlike'den 5 kişi kovuldu - 5

“Ancak Tom film çekimlerine bu kadar zaman harcanmasının ardından daha fazlasını kaldıramaz. Diğerlerinin bunu kendisi kadar ciddiye almamasına üzülüyor.”

Tom Cruise'un ses kaydının ardından Görevimiz Tehlike'den 5 kişi kovuldu - 6

Cruise’un çekimlerin devam edebilmesi için çok fazla zaman ve para harcamasıyla filmin prodüksiyonuna dair kendisini sorumlu hissettiği belirtildi.

Tom Cruise'un ses kaydının ardından Görevimiz Tehlike'den 5 kişi kovuldu - 7

Cruise’un ses kaydının yayımlanmasının ardından konuşan bir diğer Hollywood yıldızı George Clooney ise Cruise’un tepkisinin haklı olduğunu ancak bunun kendisinin tercih edeceği bir tarz olmadığını söyledi.