The Mandalorian

Star Wars evrenine ait olan yapımlar arasında en çok beğenilenlerden biri olan The Mandalorian’ın, 30 Ekim 2020’deki prömiyeri öncesi 2. sezon fotoğrafları yayınlandı. Pedro Pascal’ın oynadığı Star Wars dizisi için henüz yeni bir fragman yayınlanmadı ancak yeni görseller merak uyandırdı.

İkinci sezonda dizide Timothy Olyphant, Rosario Dawson (Ahsoka Tano) ve Temuera Morrison (Boba Fett) gibi yeni isimler olarak yer alacak.

The Mandalorian'ın 2. sezonundan ilk görseller - 1

Geçtiğimiz yıl yayınlanan ve hem eleştirmenler, hem de hayranlar tarafından çok beğenilen Star Wars filminin televizyon dizisi uyarlaması olan The Mandalorian’ın 2. sezonu için nefesler tutuldu.

The Mandalorian'ın 2. sezonundan ilk görseller - 2

Western türüne benzerliğiyle ses getiren ve yüksek reyting sonuçları elde eden diziden yeni sezon fotoğrafları yayınlandı.

The Mandalorian'ın 2. sezonundan ilk görseller - 3

Jon Favreau’nun yaratıcısı olduğu dizinin 2. sezonunda, Din Djarin ve Çocuk, yani Bebek Yoda’nın gizemli yolculuğu devam edecek. Moff Gideon onları avlamacak için mücadele verecek.

The Mandalorian'ın 2. sezonundan ilk görseller - 4

Favreau, “Yeni sezon, dünyaya daha büyük bir hikaye sunmakla ilgili. Hikayeler daha az izole hale geliyor ancak, her bölümün kendine özgü bir tadı var ve umarım diziye çok daha fazla kapsam getiriyoruz” dedi.

The Mandalorian'ın 2. sezonundan ilk görseller - 5

The Mandalorian’ın IMDb’de yayınlanan fotoğrafları…

The Mandalorian'ın 2. sezonundan ilk görseller - 6
The Mandalorian'ın 2. sezonundan ilk görseller - 7