The King Of Staten Island'dan İlk Fragman!

Judd Apatow imzalı The King of Staten Island’dan ilk fragman yayınlandı.

ABD’nin meşhur komedi programı Saturday Night Live komedyeni Pete Davidson’ın kendi hayatından yola çıkarak Judd Apatow ve Dave Sirus ile birlikte senaryolaştırdığı ve başrolünü paylaştığı The King of Staten Island’dan fragman yayınlandı.

Pete Davidson’ın başrolünde yer aldığı filmde, oyuncuya Marisa Tomei, Maude Apatow, Bel Powley, Bill Burr, Pamela Adlon, Steve Buscemi, Moises Arias gibi isimler eşlik ediyor. 

Yönetmen koltuğunda Apatow’un oturduğu The King of Staten Island, yedi yaşındayken itfaiyeci olan babasını kaybeden, yirmilerinin ortasına geldiğinde dövme sanatçısı olmak isteyen fakat hayatına yön vermek için bir adım atamayan ve hırslı kardeşinin üniversiteye gitmesi sonrası annesiyle beraber yaşamaya devam eden Scott’ın, annesinin tıpkı babası gibi bir itfaiyeci olan Ray ile bir ilişkiye başlamasıyla değişen hayatını konu ediniyor.

Daha önce haziran ayında sinema salonlarında gösterime girmesi planlanan filmin, Kovid-19 salgını sebebiyle yapımcı firma Universal tarafından sadece PVOD olarak dijital gösterime gireceği açıklanmıştı.