Love and Thunder

Tessa Thompson, Valkyrie karakterini canlandıracağı Thor: Love and Thunder hakkında konuştu. Thompson “Filmde bazı yeni karakterler var; Marvel Sinematik Evreni’nin diğer köşelerinden bazı karakterler var” dedi ve ekledi: Valkyrie’nin Yeni Asgard’ın Kralı olacağını kesinlikle söyleyebilirim.

Tessa Thompson, geçtiğimiz günlerde The Playlist’e verdiği röportajda Thor: Love and Thunder‘dan bahsetti. Oyuncu, canlandırdığı Valkyrie karakterinin yeni versiyonunu eski haliyle karşılaştırdı ve filmde izleyiciyi bekleyen sürprizlerde bahsetti.

Tessa Thompson:Thor: Love and Thunder'da yeni Marvel karakterleri olacak - 2

Thor filmlerinde Valkyrie olarak tanıdığımız ve hikayenin devamlılığında önemli bir yeri olan Tessa Thompson, Thor: Love and Thunder’da karakterinin gidişatı ile ilgili şunları söyledi:

Tessa Thompson:Thor: Love and Thunder'da yeni Marvel karakterleri olacak - 3

“Onu bulduğumuzda Yeni Asgard’ın Kralı olacağını kesinlikle söyleyebilirim. Diğer filmlerde de olduğu gibi, Thor: Love and Thunder’da da Thor’un dahil olduğu maceraların bir parçası olacak. Gerçekten havalı şeylerin döndüğünü söyleyebilirim”

Tessa Thompson:Thor: Love and Thunder'da yeni Marvel karakterleri olacak - 4

Filmde bazı yeni karakterlerimiz var; Marvel Sinematik Evreni’nin diğer köşelerinden bazı karakterler var. Ve belki de bu yeni göreceğimiz karakterler önceleri gördüklerimizdir.”

Tessa Thompson:Thor: Love and Thunder'da yeni Marvel karakterleri olacak - 5

Thor: Love and Thunder hakkında bilinenler

Thor: Love and Thunder’da, Thor ile romantik bir ilişki halinde olan Jane yeniden karşımıza çıkacak ve onun da tanrısal güçler elde ettiğini göreceğiz. Ayrıca Star Lord olarak tanıdığımız Chris Pratt’i izleyeceğiz.

Tessa Thompson:Thor: Love and Thunder'da yeni Marvel karakterleri olacak - 6

Gorr The God Butcher, Thor: Love and Thunder’ın kötüsü olacak ve karakteri Christian Bale canlandıracak.

Tessa Thompson:Thor: Love and Thunder'da yeni Marvel karakterleri olacak - 7

Taika Waititi’nin yönetmenliğini üstlendiği Thor: Love and Thunder, 6 Mayıs 2022’de vizyondaki yerini alacak.