Taner Ölmez ve Serkan Keskin’den Sağlık Emekçilerine Teşekkür Konseri

Ünlü oyuncu Taner Ölmez’in solisti olduğu ve bas gitarda ünlü aktör Serkan Keskin’in yer aldığı Barabar grubu, Tıp Bayramı’nı İş Sanat sahnesinde kutluyor.

Mucize Doktor dizisinin başrol oyuncusu Taner Ölmez’in solisti olduğu ve bas gitarda ünlü aktör Serkan Keskin’in yer aldığı Barabar grubu Tıp Bayramı’nı İş Sanat sahnesinde kutluyor. Pandemi döneminin özverili kahramanları sağlık çalışanlarına bir teşekkür amacı taşıyan bu konserde grup, Anadolu’nun sevilen türkülerini kendine özgü bir yorumla seslendiriyor. 

Türkiye İş Bankası iştiraklerinden Bayındır Sağlık Grubu’nun iş birliğinde düzenlenen konser, Bahçe Duvarından Aştım, Lingo Lingo gibi hareketli türkülerle neşeli dakikalar vaat ediyor. Barabar konserde Feridem gibi gençlerin kendilerinden dinlemeyi çok sevdiği eserlerini de söylüyor.

Barabar’da Taner Ölmez ve Serkan Keskin’in yanı sıra müzisyenler Caner Malkoç, Cihan Tanrıverdi, Fırat İkisivri, Özgür Taş, Serkan Polat ve Sibel Altan da yer alıyor. 

YOUTUBE’DA İZLENEBİLECEK

Konser ilk gösteriminin yapılacağı 14 Mart saat 20.30’dan itibaren İş Sanat’ın YouTube kanalı ve internet sitesinden sezon boyunca ücretsiz izlenebilecek.

İş Sanat’ın mart ayındaki diğer etkinlikleri çevrim içi izleyicilerle buluşmaya devam edecek. Frank Sinatra ve Ella Fitzgerald’ın unutulmaz şarkıları “Caz Baharı” konserinde solistler Sibel Köse, Erdem Özkan ve Şenova Ülker Caz Orkestrası’nın yorumuyla 20 Mart’ta yayınlanacak. Klasik müzik serisinde 25 Mart’ta Camerata Barok İstanbul ile kontrtenor Kaan Buldular sanatseverlerle buluşacak.