Rihanna'dan Yeni Albüm Açıklaması: Bu Bir Meydan Okuma

Uzun süredir beklenen albümü için 4 yıl aradan sonra stüdyoya girdiğini açıklayan Rihnana “Corona virüs müzik dünyasını vurdu. Tura çıkmak istiyorum ama yapamıyorum, bu yüzden sevdiğim müzikle sıkışıp kaldım. Bu aynı zamanda bir meydan okuma, bunu halledeceğim” dedi.

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, uzun zamandır beklenen yeni albümü için 4 yıl aradan sonra stüdyoya girdiğini, çalışmaların yoğun şekilde sürdüğünü söyledi. Şimdiden tonlarca yazma kampı düzenlediğini belirten genç şarkıcı, kendisine “Kişisel olarak ne hissediyorum? Neyi ortaya çıkarmak istiyorum” şeklinde sorular yönelttiğini dile getirdi.

Rihanna'dan yeni albüm açıklaması: Bu bir meydan okuma - 2

Euronews’in haberine göre; hayranlarının beklentisinin farkında olduğunu söyleyen Rihanna, “Beni ne mutlu ediyor? Sadece müzikle eğlenmek istiyorum. Her şey çok ağır. Yaşadığımız dünya çok fazla. Bunaltıcı. Ve müzik, ben onu çıkışım olarak kullanıyorum” şeklinde konuştu.

Rihanna'dan yeni albüm açıklaması: Bu bir meydan okuma - 3

Corona virüs salgınının müzik dünyasını da vurduğunu belirten Rihanna “Tura çıkmak istiyorum ama yapamıyorum, bu yüzden sevdiğim müzikle sıkışıp kaldım ve şimdi nasıl görseller yaratabileceğimi bulmaya çalışıyorum” dedi ve ekledi:

Rihanna'dan yeni albüm açıklaması: Bu bir meydan okuma - 4

“Bu aynı zamanda bir meydan okuma. Ama zorlukları seviyorum, bu yüzden bunu halledeceğim”

Rihanna'dan yeni albüm açıklaması: Bu bir meydan okuma - 5

2005’te ilk albümünü piyasaya sürmesinden bu yana eleştirmenlerce başarılı bir çıkış izlediği söyleyen 32 yaşındaki şarkıcı, Billboard tarafından 2000’lerin Dijital Şarkı Sanatçısı ve 2010’ların en iyi Hot 100 sanatçısı ilan edildi.