Ray Fisher'dan (Cyborg) DC Ayrılığıyla İlgili Yeni Açıklama

Justice League’de Cyborg karakterine hayat veren Ray Fisher, DC evreninden ayrılmasıyla ilgili yeni bir açıklama yaptı.

Marvel’in en büyük rakimi DC‘de sular durulmuyor. Justice League yıldızı Ray Fisher ayrılığı ve stüdyo hakkındaki açıklamalarına bir yenisini daha ekledi. Fisher, The Flash’ta yer almama nedeninin Warner Bros’un, Cyborg karakterini filmden silmesi olduğunu söyledi.

“ROLÜ BÜYÜK OLACAKTI”

33 yaşındaki oyuncu Twitter hesabından yaptığı iki sayfa uzunluğundaki açıklamada şu ifadelere yer verdi: Cyborg’un, The Flash’ten silinmesi kararına sonuna kadar karşı çıkıyorum. Varılan yanlış kanının aksine Cyborg’un filmdeki rolü büyük olacaktı. Victor Stone’u yeniden ekrana getirme imkanını kaybetmemin acısını yaşarken Walter Hamada’ın yaptıklarından haberdar olmak, dünyaya yapılabileceğim önemli katkının kanıtı niteliğinde” dedi. 

“AYRILIĞIMIN İKİ NEDENİ VAR”

Daha önce DC’nin Başkanı Walter Hamada’nın yer aldığı projelere katılmayacağını açıkladığını söyleyen Ray Fisher “Bunun altında iki neden vardı.  Birincisi, Justice League araştırması konusunda Walter Hamada’nın arkadaşı ve eş başkan olan Geoff Johns’u korumak amacıyla yaptıkları. İkincisi ise Walter Hamada’nın kendini korumak için kamuya benim hakkımda ve 4 Eylül’de Warner Bros’un Justice League araştırmasıyla ilgili yaptığım açıklama hakkında yalanlar ve yanlış bilgiler içeren duyurular yayması…” diye konuştu.