Rami Malek: No Time to Die'ı İzlerken Şok Geçireceksiniz

Yeni James Bond filmi No Time to Die’da (Ölmek İçin Zaman Yok) kötü karakter Safin’e hayat verecek olan Rami Malek, “Filmi izlediğinizde şok geçireceksiniz” ifadesini kullandı.

No Time to Die (Ölmek İçin Zaman Yok), James Bond filmlerinde bir dönemin sonunu getirirken yeni bir dönemin kapılarını aralayacak. Rami Malek’in de bunda önemli bir payı olacak. Beyazperde’nin aktardığı habere göre, No Time To Die’ın esas kötüsü Safin’e hayat verecek olan Malek, GQ Magazine’e konuştu ve filmin hayranları şoka uğratacağını söyledi.

Birkaç kez ertelemeye maruz kalan film hakkında Malek şu sözleri sarf etti: 

“Bırakalım dedikodular etrafta gezinsin, çünkü bu filmden her ne bekliyor olursanız olun filmi izlediğinizde şok geçireceksiniz. Bunu ateşlemek için daha fazla yakıt eklemeyeceğim.”

No Time To Die’ın konusu ise şöyle: Aktif hizmetten ayrılan Bond, yeni hayatına uyum sağlamaya çalışır. Jamaika’da sakin yaşamının keyfini çıkarmaya çalışan Bond’un huzuru, CIA’den eski dostu Felix Leiter’ın kendisinden yardım istemesi ile yarıda kalır. Bond’dan kaçırılan bir bilim adamının kurtarılmasına yardım edilmesi beklenir. Sandığından da tehlikeli olan bu işi kabul eden Bond, yeni teknolojilerle silahlanmış, kötü bir adamın peşine düşer.

Cary Joji Fukunaga yönetmenliğindeki Ölmek İçin Zaman Yok’un 2 Nisan 2021’de sinemalarda gösterime girmesi planlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda MGM’in filmi bir streaming platformuna satmak istediği ortaya çıkmıştı. Ancak istediği yüksek rakamlar, herhangi bir şirketin filmin haklarını almasını şimdilik engelledi. MGM’in rakamlarda değişikliğe gidip gitmeyeceği bilinmiyor.