Marvel Sinematik Evreni’ne 6 Yeni Karakter Gelebilir

Marvel Comics yayınlarında görünen karakterlere dayanan ve Marvel Studios tarafından üretilen süper kahraman filmlerine ilişkin hikayenin geçtiği yer olan Marvel Sinematik Evreni kalabalıklaşıyor. İddiaya göre, Big Hero 6 karakterleri evrene katılıyor.

Marvel’ın live-action evrenine yeni karakterler katılacağı ve bu karakterlerin de Big Hero 6 ekibi olacağı öne sürüldü.

DisInsider’ın haberine göre, mini çizgi dizide ve 2014’te çekilen animasyon filminde yer alan karakterler, Marvel Sinematik Evreni’nde hayat bulabilir. 6 kahraman ekibi Baymax, Hiro Takachiho, Honey Lemon, Go Go Tomago, Silver Samurai ve Sunfire adlı karakterlerden oluşuyor.
 
Disney kuruluşu olan DisInsder sitesinde, “Hangi karakterlerin geleceği konusunda emin değiliz ama en azından Baymax ve Hiro’yu bekleyebiliriz. Duyduğumuz projelerden bazıları Secret Invasion, Agents of Atlas ve Doctor Strange idi” denildi.

Çizgi dizideki karakterleri seslendiren oyuncuların rolleri üslenip üstlenmeyeceği bilinmiyor ve henüz Marvel’dan resmi bir onay yok. Ancak bu, Marvel hayranlarının heyecanlandırmaya yetti. Pek çok kişi, yeni eklenebilecek karakterlerle ilgili sevincini soyal medyada ifade etti.