Marvel, Lady Gaga'yı Emma Frost Olarak Kadrosuna Katmak İstiyor

Lady Gaga’nın yakında çıkacak bir Marvel filminde, X-Men karakterlerinden birini oynayabileceği söylentileri yüksekten konuşulmaya başladı. Marvel yöneticileri, popstar ve A Star is Born filminin yıldızı Lady Gaga’nın, Beyaz Kraliçe olarak da bilinen Emma Frost’u canlandırmasını istiyor.

Daha önce Marvel oyuncu kadrosuyla ilgili duyuruları sıklıkla paylaşan ve bu paylaşımların birçoğu gerçeğe dönüşen, hayranların sevdiği dedikodu sitesi We Got This Covered, Marvel Studios’un, X-Men serisi Marvel Sinematik Evreni’ne katıldığında, Lady Gaga’ya çalışmaya istekli olduğunu iddia ediyor.

Marvel, Lady Gaga'yı Emma Frost olarak kadrosuna katmak istiyor - 2

X-Men serisi şu anda MCU filmlerinin temel çizelgesinden ayrı bir yerde duruyor ama Marvel, bir gün ünlü mutantları gruba dahil etmeyi ve evlerine geri döndürmeyi planladığını açıkladı.

Marvel, Lady Gaga'yı Emma Frost olarak kadrosuna katmak istiyor - 3

Beyazperde’nin aktardığı habere göre; orijinal çizgi romanlarda, telepatik güçle çalışan Buz Kraliçesi, bir kurtuluş yoluna girmeden ve sonunda grubun lideri haline gelmeden önce X-Men’in bir düşmanı olarak ortaya çıkıyor. Karakter, daha önce 2011 yapımı X-Men: First Class filminde January Jones (Mad Men) tarafından canlandırılmıştı. 

Marvel, Lady Gaga'yı Emma Frost olarak kadrosuna katmak istiyor - 4

Gerçek adı Stefani Germanotta olan Gaga, başarılı müzik kariyerinin yanı sıra film ve televizyondaki çalışmalarıyla da pek çok beğeni topladı.

Marvel, Lady Gaga'yı Emma Frost olarak kadrosuna katmak istiyor - 5

2016’da American Horror Story: Hotel’deki rolüyle Altın Küre ödülü kazandı ve 2018 yapımı A Star is Born filmindeki performansı şarkıcıya En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar adaylığı kazandırdı.