Madonna Kendi Hayatının Filmini Kendi Çekecek

Dünyaca ünlü pop müzik ikonu Madonna, hayatının filmini çekecek. Senaryosunu da kaleme alacağı filmin yönetmen koltuğun oturmaya hazırlanan Madonna, “Anlatılmamış ve ilham verici çok fazla hikaye var ve bunları benden daha iyi kim anlatabilir” ifadesini kullandı.

‘Pop müziğin kraliçesi’ olarak anılan Madonna, hayatı hakkında film çekmeye hazırlanıyor.

Madonna kendi hayatının filmini kendi çekecek - 2

62 yaşındaki Amerikalı şarkıcının, kendi hayatını anlatan filmi kendisinin yöneteceği ve senaryoyu Diablo Cody ile birlikte kaleme alacağı haberi,  Universal Pictures tarafından doğrulandı.

Madonna kendi hayatının filmini kendi çekecek - 3

Filmde Amy Pascal, yapımcı; Sara Zambreno ve Guy Oseary ise baş yapımcılar olarak görev alacak.

Madonna kendi hayatının filmini kendi çekecek - 4

“FİLMİN ODAK NOKTASI MÜZİK OLACAK”

Madonna, filmle ilgili sosyal medyada yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bir sanatçı, müzisyen, dansçı ve bir insan olarak hayatın beni bu dünyada yoluna koymaya çalıştığı inanılmaz yolculuğu anlatmak istiyorum. Filmin odak noktası hep müzik olacak. Müzik benim yola devam etmemi, sanat hayatta kalmamı sağladı. Anlatılmamış ve ilham verici çok fazla hikaye var ve bunları benden daha iyi kim anlatabilir… Hayatımın iniş ve çıkışlarını sesim ve vizyonumla paylaşmak çok önemli.”

Madonna kendi hayatının filmini kendi çekecek - 5

Film, Madonna’nın Michigan’da Katolik bir ailede yetiştirilmesinden sonra New York’a taşınması ve nihayetinde uluslararası bir yıldız olma yolunda yükselişini anlatacak.