Justin Bieber'dan 14 Şubat'ta Canlı TikTok Konseri

TikTok’ta 19,6 milyon takipçisi olan Justin Bieber, ilk TikTok konserini vermeye hazırlanıyor. Ünlü şarkıcı, Sevgililer Günü’nde sosyal medyada canlı konser vereceği için heyecanlı olduğunu söyledi.

Ünlü şarkıcı Justin Bieber, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde TikTok’ta ‘Journals Live From The Drew House’ canlı yayınının bir parçası olarak, 2013’te yalnızca dijital olarak çıkardığı derleme albümü ‘Journals’tan şarkılar seslendirecek.

Justin Bieber'dan 14 Şubat'ta canlı TikTok konseri - 2

TikTok’ta 19,6 milyon takipçisi olan Kanadalı şarkıcı ilk kez vereceği TikTok konseri hakkında konuşurken, “Bu şovu hayata geçireceğim için heyecanlıyım. Journals en sevdiğim projelerden biri ve bununla hiç canlı performans gerçekleştirmedim. TikTok’a Sevgililer Günü’nde bu şovu herkese sunmama yardım ettiği için minnettarım” dedi.

Justin Bieber'dan 14 Şubat'ta canlı TikTok konseri - 3

Öte yandan, Grammy ödüllü şarkıcı, yakın zamanda altıncı stüdyo albümünün ilerleyişi hakkında bir bilgilendirme yaptı. 27 yaşındaki yıldız, stüdyodan enstantaneleri Instagram üzerinden paylaştı ve hayranlarına LP (Bir müzik albümünün tamamından ya da içinden seçme 8-10 parçasından oluşan plak) için parça listesini seçme aşamasına geldiğini söyledi.

Justin Bieber'dan 14 Şubat'ta canlı TikTok konseri - 4

Bieber, geçtiğimiz şubat ayında en son albümü olan Changes’i yayınladı ve o zamandan beri Holy, Lonely ve Anyone adlı şarkılarını çıkardı.

Justin Bieber'dan 14 Şubat'ta canlı TikTok konseri - 5

Ünlü şarkıcı, geçen hafta eşi Hailey Baldwin Bieber ile çıktığı gece gezmesinde fütüristik Rolls Royce’u ile bütün bakışları üzerinde topladıktan sonra, önceki gün de kelimenin tam anlamıyla tekerlekli bir saray olan tur otobüsüyle Los Angeles sokaklarında ilgi odağı olmuştu.

Justin Bieber'dan 14 Şubat'ta canlı TikTok konseri - 6

Pandeminin ilk döneminde Hailey Baldwin Bieber ile tatile çıktığı bu tur otobüsü bu kez de şehrin sokaklarında görülmüştü. Objektiflerin uzun süre takip ettiği otobüs, yanından geçip giden diğer araç sürücülerinin de dikkatini çekmişti.

Justin Bieber'dan 14 Şubat'ta canlı TikTok konseri - 7

Bieber bir ara otobüsten inip kendisini görüntüleyen fotoğrafçılara poz vermiş, daha sonra da yapacak çok işi olduğunu belirterek otobüse binip yoluna devam etmişti.