JOHN

Keanu Reeves’in başrolde yer aldığı John Wick serisinin dizisi için hazırlıklar hız kazandı. The Continental olarak bilinen dizi, Ian McShane’in canlandırdığı karakter olan Winston’ın gençliğini anlatacak.

Sevilen aksiyon serisi John Wickin dördüncü ve beşinci filmleri bir yandan hazırlanırken, 2017’de ilk kez duyurulan TV versiyonu hakkındaki ayrıntılar da ortaya çıkmaya başladı. The Continental olarak bilinen dizi, bir prequel dizisi (öncesi niteliğinde) olacak ve filmlerde Ian McShane’in canlandırdığı karakter olan Winston’ın gençliğine odaklanacak.

John Wick dizisinden yeni ayrıntılar: The Continental'in kökenlerini keşfedecek - 2

Lionsgate TV’nin patronu Kevin Beggs, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda dizinin planları ve başrolde Keanu Reeves olmasa bile nasıl görünebileceği hakkında konuştu.

John Wick dizisinden yeni ayrıntılar: The Continental'in kökenlerini keşfedecek - 3

Starz, şu anda gösteriye ev sahipliği yapacak kanal olarak ayarlandı. Dizi, The Continental’in kökenlerini keşfedecek ve Winston’ın başa geçiş sürecini anlatacak.

John Wick dizisinden yeni ayrıntılar: The Continental'in kökenlerini keşfedecek - 4

McShane, dizide rol almayacağını ancak seslendirme yapabileceğini söyledi. The Continental’da genç Winston ve konfederasyon ekibinin, 40 yıl sonra film serisinde ilk kez tanıştığımız bu otele nasıl girdiği, hangi yollardan geçtiği yer alacak. Keanu Reeves, dizinin yönetici yapımcılığını üstlenecek. Dizi, filmlerin çok öncesini anlatacağı için John Wick yer almayacak ama sezonlar devam ederse günümüzle bir bağ kurulabilir.

John Wick dizisinden yeni ayrıntılar: The Continental'in kökenlerini keşfedecek - 5

Starz’ın, pandemi nedeniyle 27 Mayıs 2022’ye kadar gösterime giremeyecek olan dördüncü John Wick filminden sonra The Continental’ı yayınlayacağı bildirildi. Ekip dizi ve filmlerden oludkça umutlu. Marvel Universe ve DC Universe gibi bir John Wick evreni oluşturma konusunda oldukça heyecanlılar. John Wick’in beşinci filmi ise büyük ihtimal, fazla beklemeden 2023 yılında gösterime girecek.

John Wick dizisinden yeni ayrıntılar: The Continental'in kökenlerini keşfedecek - 6

John Wick  serisinden fotoğraflar…

John Wick dizisinden yeni ayrıntılar: The Continental'in kökenlerini keşfedecek - 7
John Wick dizisinden yeni ayrıntılar: The Continental'in kökenlerini keşfedecek - 8
John Wick dizisinden yeni ayrıntılar: The Continental'in kökenlerini keşfedecek - 9
John Wick dizisinden yeni ayrıntılar: The Continental'in kökenlerini keşfedecek - 10