Hollywood Patronundan Johnny Depp Çıkışı: Artık Onunla Çalışılmaz

Hollywood kapıları, The Sun gazetesine açtığı iftira davasını kaybeden ve eski eşi Amber Heard’e şiddet uyguladığı mahkeme tarafından kabul edilen Johnny Depp’e bir bir kapanıyor.

The Sun gazetesine kendisini “eşini döven biri” diye niteleyen haberin ardından açtığı davayı kaybetmesinin ardından Johnny Depp’in oyunculuk kariyeri pek de düze çıkabilecek gibi görünmüyor.

Hollywood patronundan Johnny Depp çıkışı: Artık onunla çalışılmaz - 2

Johnny Depp’in eski eşi Amber Heard’e şiddet uyguladığının Londra’daki mahkeme tarafından doğrulanmasının ardından Karayip Korsanları (Pirates of the Caribbean) serisindeki yerini Margot Robbie’ye, Fantastik Canavarlar (Fantastic Beasts) serisindeki rolünü de Mads Mikkelsen’e bıraktı.

Hollywood patronundan Johnny Depp çıkışı: Artık onunla çalışılmaz - 3

Page Six’in aktardığı habere göre ismini vermeden konuşan Hollywood yapımcılarından biri ünlü oyuncuya dair şu ifadeleri kullandı:

Hollywood patronundan Johnny Depp çıkışı: Artık onunla çalışılmaz - 4

“Geçen 35 yılda ona hiç hayır denmedi. Bu Hollywood’da tipiktir ama bu boyutta olanını hiç görmemiştim. Onunla artık çalışamazsınız.”

Hollywood patronundan Johnny Depp çıkışı: Artık onunla çalışılmaz - 5

Öte yandan Johnny Depp’in geçmişte eski eşi Amber Heard’ün de kariyerine darbe vurmak için bir girişimde bulunduğu ortaya çıktı. Buna göre Depp, Heard’ün Jason Momoa ile başrol paylaştığı Aquaman filminin kadrosundan çıkarılması için girişimde bulundu.

Hollywood patronundan Johnny Depp çıkışı: Artık onunla çalışılmaz - 6

Johny Depp, Aquaman filminin yapımcılarından biri olan kız kardeşi Christie Dembrowzki’ye bir telefon mesajı göndererek Amber Heard’ün filmden kovulmasını istedi. 

Hollywood patronundan Johnny Depp çıkışı: Artık onunla çalışılmaz - 7

Depp, kız kardeşine eski eşi Heard’ü kast ederek “Onun değiştirilmesini istiyorum” diye yazdı. Fakat belli ki yapım şirketi bunu ciddiye almadı. Çünkü Heard yeni çekilecek halkanın da kadrosunda yer alıyor.