Grammy'ye İsyan Eden The Weeknd'e Drake'ten Destek

2021 Grammy Ödülleri’ne aday gösterilmemesinin ardından Grammy’nin artık yozlaştığı eleştirisinde bulunan The Weeknd’e, ünlü rap şarkıcısı Drake de destek verdi. Drake, “Grammy artık özelliğini kaybetti” dedi.

Önceki gece açıklanan 2021 Grammy Ödülleri’ne hiçbir dalda aday gösterilmemesi üzerine hayal kırıklığı yaşayan ve Grammy Ödülleri’nin yozlaştığını iddia eden The Weeknd’e ünlü rap şarkıcısı Drake’ten destek geldi.

34 yaşındaki Kanadalı şarkıcı, The Weeknd’in “Grammy’ler yozlaşmaya devam ediyor. Bana, hayranlarıma ve sektöre şeffaflığı borçlusunuz” eleştirisini sosyal medya sayfasına taşıyarak, Grammy Ödülleri’nin artık özelliğini kaybettiğini söyledi.

Drake, “Bence etkili müzik ve bu ödüller arasındaki kopukluktan dolayı her yıl şoke olmamıza izin vermemeliyiz. Bir zamanlar en yüksek tanınma biçiminin sanatçılar için artık bir önemi olmadığını kabul etmeliyiz” dedi.

Drake ayrıca, “Bu, zaman içinde geliştirebileceğimiz ve gelecek nesillere aktarabileceğimiz yeni bir şeye başlamak için harika bir zaman” ifadesini de kullandı.

The Weeknd, MTV Video Müzik Ödülleri ve Amerikan Müzik Ödülleri'nde yaralı ve bandajlı imajıyla dikkat çekti. 

The Weeknd, MTV Video Müzik Ödülleri ve Amerikan Müzik Ödülleri’nde yaralı ve bandajlı imajıyla dikkat çekti. 

Son dönemin en popüler R&B şarkıcılarından biri olan The Weeknd, mart ayında çıkardığı After Hours albümüyle müzik listelerinde başı çekse de Grammy Ödülleri’ne aday gösterilmemesi hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıştı.