Emila

Game of Thrones’ta canlandırdığı (Taht Oyunları) Daenerys Targaryen karakteriyle dünya çapında üne kavuşan Emilia Clarke, Secret Invasion dizisiyle Marvel kadrosuna katılıyor.

Emilia Clarke,Disney Plus‘ta hızla bir araya gelen, yeni ve iddialı orijinal Marveldizisi Secret Invasion‘ın kadrosuna katılmak için son görüşmeleri yapıyor.

Emilia Clarke, Secret Invasion ile Marvel kadrosuna katılıyor - 2

Game of Thrones’un (Taht Oyunları) başrol oyuncusu, bu diziyle birlikte Marvel evrenine ilk adımını atıyor.

Emilia Clarke, Secret Invasion ile Marvel kadrosuna katılıyor - 3

Clarke, daha önce adı duyurulan dizide Samuel L.Jackson, Ben Mendelsohn, Kingsley Ben-Adir ve Olivia Colman ile birlikte rol alacak

Emilia Clarke, Secret Invasion ile Marvel kadrosuna katılıyor - 4

SECRET INVASION HAKKINDA BİLİNENLER


Beyazperde’nin haberine göre; geçen yıl bir geliştirme projesi olarak duyurulan Secret Invasion, Marvel’in Disney Plus için planladığı birçok diziden sadece biri. Jackson, evrendeki ikonik Nick Fury rolünü yeniden canlandırırken, Mendelsohn, Captain Marvel filminde olduğu gibi Skrull Talos’u oynayacak. Dizinin, yıllardır Dünya’ya sızan ve şekil değiştiren bir grup uzaylıyı takip ettiği söyleniyor.

Emilia Clarke, Secret Invasion ile Marvel kadrosuna katılıyor - 5

Ben-Adir ana kötü adam olarak belirlendi. Kyle Bradstreet, senaryo ve yönetici yapımcılığa bağlı. Kevin Feige’nin birimi, WandaVision ve Falcon and the Winter Soldier dahil olmak üzere diğer tüm MCU dizilerinde olduğu gibi yayıncı için projeyi denetleyecek.