Elizabeth Olsen: Doctor Strange Çekimleri Devam Ediyor

Marvel’in yeni döneminde öne çıkacak isimlerin başında gelen Elizabeth Olsen, Doctor Strange In The Multiverse of Madness’in çekimlerinin karantina kuralları çerçevisinde İngiltere’de devam ettiğini açıkladı.

Günümüz sinemasını adeta egemenliği altına alan Marvel Sinematik Evreni‘nde Scarlet Witch karakterini canlandıran ve yeni dönemin önemli yıldızlarından biri olacak Elizabeth OlsenDoctor Strange In The Multiverse of Madness hakkında konuştu.

YENİ VİZYON TARİHİ OLABİLİR

Hem WandaVision dizisinde, hem de Doctor Strange’de rol alacak olan Elizabeth Olsen, Jimmy Kimmel’ın programında film için yeni bir vizyon tarihi belirlenebileceğini söyledi.

ÇEKİMLER İKİ KEZ DURDU

Olsen, geçtiğimiz kasım ayından bugüne prodüksiyon aşamasında bulunan filmin çekimlerinin Londra’da devem ettiğini, iki kez durdurulan çekimlerde set ekibinin ve oyuncuların tamamen karantina altında bulunduğunu açıkladı.

DEĞİŞMEZSE 2022’DE VİZYONDA

İlk açıklamalara göre Doctor Strange In The Multiverse of Madness filmi 2021’in Mayıs ayı içerisinde vizyonda olacaktı. Corona virüs nedeniyle 26 Mart 2022’ye ertelenen film için daha ileri bir tarih belirlenebileceği tahmin ediliyor.