Edebiyatın Sırları Tuna Kiremitçi ile Aralanıyor

Yazarları, okurlarıyla buluşturmaya devam eden D&R, Tuna Kiremitçi ile Türkiye’nin dört bir yanında imza günü yapmaya hazırlanıyor.  

“Perinin Ölümü” isimli kitabını; İzmir, Bursa ve İstanbul olmak üzere üç ayrı şehirde D&R mağazalarında gerçekleşecek etkinliklerde okurları için imzalayacak. 

Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R’da etkinlik maratonu imza günleriyle sürüyor. D&R, yazar ve müzisyen Tuna Kiremitçi’yi “Perinin Ölümü” isimli kitabının imza günlerinde konuk ediyor. Kiremitçi, Başkomiser Perihan Uygur’un yeni maceralarını anlattığını kitabını 20 Ağustos’ta D&R İzmir Hilltown’da, 27 Ağustos’ta D&R Bursa Kent Meydanı’nda, 28 Ağustos’ta D&R Suadiye’de imzalayacak.

Program

20 Ağustos Cumartesi saat 17.00 

D&R İzmir Hilltown 

27 Ağustos Cumartesi saat 15.00

D&R Bursa Kent Meydanı

28 Ağustos Pazar saat 15.00

D&R Suadiye

Tuna Kiremitçi’nin “Mezun Cinayetleri” adlı ilk polisiye kitabında başlayan Başkomiser Perihan Uygur’un hikâyesi, “Perinin Ölümü”nde devam ediyor. İlk kitapta okuru, bugüne kadar tanıdığımız dedektiflerden çok farklı bir portre çizen Perihan Abla’yla tanıştıran yazar, ikinci macerada edebiyat dünyasının gizemli dehlizlerinde yürüyor.