mad max

Chris Hemsworth ve George Miller, Mad Max serisinin spin-off filmi Furiosa hakkında konuştu. Avustralyalı oyuncu “Çok fazla baskı söz konusu ama kesinlikle motive eden heyecan verici bir baskı” dedi.

Mad Max: Fury Road’un yönetmeni George Miller, ilk filmde yaşananların öncesini konu alacak Furiosa filminin Avustralya’daki çekimlerini hızlandırdığının sinyalini verdi.

Entertainment Weekly’nin haberine göre filmde yer alacak oyunculardan Chris Hemsworth‘le basın toplantısı düzenleyen yönetmen filme dair bir dizi açıklama yaptı.

Chris Hemsworth ve George Miller Mad Max Furiosa'yı anlattı - 3

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Miller şu ifadeleri kullandı: Büyük, epik bir film yapmak için yola çıkmadım. Bu anlatmak istediğim bir hikaye ama pek çok farklı sahneye sahip. Filme dair söyleyebileceğim tek şey şu, Fury Road filminde yaşananlar üç gün, iki gecede gerçekleşmişti. Yeni filmse uzun yılları kapsayacak bir destan. Yani birçok farklı unsur barındırıyor.

Chris Hemsworth ve George Miller Mad Max Furiosa'yı anlattı - 4

Miller’ın sözlerini tasdikleyen Hemsworth de şunları söyledi: Gerçekten öyle, yaptığım tüm şeyler arasında kendimi çimdiklediğim en büyük an, çünkü Mad Max’i izleyerek büyüdüm, çok ikonik… Büyük bir onur. Çok fazla baskı söz konusu ama kesinlikle motive eden heyecan verici bir baskı.

Chris Hemsworth ve George Miller Mad Max Furiosa'yı anlattı - 5

İlk filmde Charlize Theron’ın canlandırdığı Furiosa karakterinin gençliğini The Witch ve The Queen’s Gambit yapımlarının yıldızı Anya Taylor-Joy canlandıracak.

Chris Hemsworth ve George Miller Mad Max Furiosa'yı anlattı - 6

Filmin 23 Haziran 2023’te vizyona girmesi bekleniyor.