BTS üyesi Jungkook, Google'da İsmi En Çok Aranan K-pop Yıldızı Oldu

Dünyaca ünlü K-pop grubu BTS’in en popüler üyesi Jungkook, hem grubundaki diğer üyeleri hem de diğer K-pop yıldızlarını geride bırakarak Google aramalarında öne geçti.

Dünyaca ünlü K-pop grubu BTS ve onun en popüler üyesi Jungkook, 2020’nin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor ve bu açıdan Google aramalarında öne çıkmaları şaşırtıcı değil.

BTS üyesi Jungkook, Google'da ismi en çok aranan K-pop yıldızı oldu - 2

Independent’in Metro’dan aktardığı habere göre Jungkook, Google’da ismi en çok aratılan K-pop yıldızı oldu. Jungkook, People’ın 2020’nin “Uluslararası En Seksi Erkek” unvanına da layık görülmüştü.

BTS üyesi Jungkook, Google'da ismi en çok aranan K-pop yıldızı oldu - 3

Twitter’da Kpop Idol Chart’ın hazırladığı listede 100 K-pop yıldızı popülaritelerine göre sıralandı. Bahsi geçen hesap Google verilerini inceledi ve sıralamayı ona göre hazırladı.

BTS üyesi Jungkook, Google'da ismi en çok aranan K-pop yıldızı oldu - 4

Listede birinci sırada oturan Jungkook’u sırayla BTS’in diğer üyeleri V, Jimin ve Suga izledi. Öte yandan bir diğer ünlü K-Pop grubu BlackPink’in üyesi Lisa 5. sırada yer aldı.

BTS üyesi Jungkook, Google'da ismi en çok aranan K-pop yıldızı oldu - 5

Listenin 6. sırasında IU yer alırken, BTS’ten Jin 7. sırada, BlackPink’ten Jennie de 8. sırada bulunuyor. Bununla birlikte listenin ilk 10’unu BTS’in diğer üyeleri RM ve J-Hope tamamladı.

BTS üyesi Jungkook, Google'da ismi en çok aranan K-pop yıldızı oldu - 6

İlk 10’un altında yer alan isimler arasında Exo, Miss A, Red Velvet’ten de yıldızlar yer alıyor.