Batwoman Dizi Setinden İlk Fotoğraflar

Batwoman karakterini canlandıran ilk siyah kadın olarak tarihe geçen Javicia Leslie, kostümü giydi, kamera karşısına geçti. Batwoman dizisinden ilk set fotoğrafları geldi.

Javicia Leslie, sıra dışı özellikleriyle seyirciyi şaşırtacak olan Batwoman karakteri için pelerini giydi.

33 yaşındaki Amerikalı oyuncu, daha önce Ruby Rose’un canlandırdığı Batwoman rolünü devraldı.

Batwoman dizi setinden ilk fotoğraflar - 2

Batwoman dizisinin Kanada’nın Vancouver şehrinde yapılan çekimlerinden ilk fotoğraflar objektiflere yansıdı. Rolü canlandıran ilk siyah kadın olarak tarihe geçen Leslie, ilk kez Batwoman kostümüyle görüldü.

Batwoman dizi setinden ilk fotoğraflar - 3

Dizinin The CW kanalındaki ikinci sezonu için pelerini giyen Leslie, rolü hakkında daha önce verdiği bir röportajda, “İkonik Batwoman rolünü televizyonda canlandıracak ilk siyahi oyuncu olmaktan dolayı gurur duyuyorum. Biseksüel bir kadın olarak, LGBTİ+ topluluğu için öncü olan bu çığır açıcı diziye katılmaktan onur duyuyorum” demişti.

Batwoman dizi setinden ilk fotoğraflar - 4

Rolün önceki sahibi Ruby Rose de Leslie’nin diziye girmesini Instagram mesajıyla kutlamıştı: “Bu çok harika! Batwoman’ın harika bir siyah kadın tarafından canlandırılmasına çok sevindim. Yarasa pelerinini devraldığı için Javicia Leslie’yi tebrik ediyorum. Mükemmel bir kadro ve ekibe dahil oluyorsun. Müthiş bir iş çıkaracağınızı düşündüğüm 2. sezonu seyretmek için sabırsızlanıyorum.”

Batwoman dizi setinden ilk fotoğraflar - 5

Leslie, dizide Ryan Wilder adında yeni bir karaktere hayat veriyor. Karakter, sevimli, dağınık, biraz aptal ve evcilleşmemiş biri olarak tanımlanıyor. Daha önce yarasa kıyafetini giyen Kate Kane (Ruby Rose canlandırdı) karakterine benzemiyor.

Batwoman dizi setinden ilk fotoğraflar - 6

Hayatında hiç kimsenin izinden gitmediği Ryan, yıllarını uyuşturucu kaçakçısı olarak geçirmiştir. Acısını kötü alışkanlıklarla maskelemiştir. Ryan, artık bitkisiyle birlikte minibüsünde yaşamaktadır. Sokak kedisi için süt çalacak ve çıplak elleriyle öldürebilecek biri olan Ryan, en tehlikeli savaşçı türüdür: Çok yetenekli ve mühiş disiplinsiz. Lezbiyen, atletik, tutkulu ve tipik Amerikan kahramanlarının dışında.

Batwoman dizi setinden ilk fotoğraflar - 7

Dizinin Ocak 2021’de yayında olması bekleniyor.