Anya Taylor Joy Usta İsimlerle Aynı Filmde Buluşuyor

Hollywood’un parlayan yıldızı Anya Taylor Joy, Robert De Niro ve Chris Rock ilerbilrikte David O Russell’ın yeni filminde rol alacak.

David O. Russell‘ın ismi sır gibi saklanan yeni filmi için birçok yıldız isimle anlaşma yapıldığı resmiyete kavuştu. Henüz adı belli olmayan film için Anya Taylor-Joy, Chris Rock, Mike Myers, Robert De Niro, Michael Shannon, Timothy Olyphant, Andrea Riseborough, Matthias Schoenaerts ve Alessandro Nivola ile anlaşma imzalandı. Şimdilerde film prodüksiyon aşamasında bulunuyor.

YILDIZLAR TOPLULUĞU

Joker ile büyük bir üne ve ödüllere kavuşan Hildur Guðnadóttir’in müziklerini yapacağı yeni David O. Russell filmine birçok yıldız isim eklendi. Beyazperde’nin haberine göre; daha önce açıklanan oyuncular arasında Christian Bale, Margot Robbie, John David Washington, Rami Malek ve Zoe Saldana bulunuyordu.

OYUNCU KADROLARIYLA BİLİNİYOR

Filmin orijinal fikri American Hustle, Silver Linings Playbook gibi yapımların başarılı yönetmeni David O. Russell’a ait. Russell’ın tüm filmlerinde ansambl kadrolar kurup ödülleri topladığı biliniyor. Şimdiye kadar Akademi ödülü kazanamadı. Ancak American Hustle, The Fighter ve Silver Linings Playbook filmleriyle adaylık almıştı. Filmin konusu henüz bir sır gibi saklanıyor.

ANSAMBL NE DEMEK?

Ansambl oyuncu kadrosu, bir dramatik yapımdaki başlıca oyuncuların aşağı yukarı eşit öneme sahip olduğu durumdaki oyuncu kadrosudur.