Angelina Jolie’nin Yeni Filmi Those Who Wish Me Dead’den İlk Kareler

Angelina Jolie’nin gerilim türündeki yeni filmi Those Who Wish Me Dead’in ilk kareleri yayımlandı.

Angelina Jolie’nin yeni filmi Those Who Wish Me Dead’in ilk kareleri paylaşıldı. Fotoğraflarda 45 yaşındaki Amerikalı yıldız, özel olarak eğitilmiş bir vahşi doğada itfaiyecisi olarak görülüyor. Jolie, filmde yangından üç canı kurtarmaya çalışıyor.

Michael Koryta’nın aynı adlı romanından uyarlanan film, vahşi bir cinayete tanık olan, kimliğini gizleyerek katillerden saklanmak için zor durumdaki gençler için vahşi doğa becerileri programına katılan 14 yaşında bir çocuğu korumak zorunda kalan kadının hikayesini anlatıyor.

Jolie, uzun metrajlı filmi çekerken ve gerçek ateşli sahnelerde rol alırken, prodüksiyonun ona yaşamak için yangınlarla mücadele edenlere daha fazla saygı duymayı öğrettiğini anlattı. Jolie, “Yangının içinde olduğumuz ilk gün, sıcaklığın ve rüzgarların ne kadar hızlı değişeceğini ve yangının aniden beklemediğiniz bir olaya dönüşebilceğini fark ettim. Ön saflardaki bu insanlara duyduğumuz saygımız ve bu işin ne kadar zor olduğu gün geçtikçe zihnime daha çok kazındı ve etkisini artırdı” dedi.

Filmi, Hell or High Water’ın senaryosuyla Oscar adaylığı kazanan Taylor Sheridan yönetiyor. Filmin kadrosunda Angelina Jolie’nin yanı sıra Nicholas Hoult ve Tyler Perry rol alıyor. Film HBO yayın platformunda 14 Mayıs’ta gösterilecek.