Anadolu Ateşi Park Et Seyret Etkinliğinde Sahneye Çıkıyor

Kaynağını Anadolu’nun binlerce yıllık mitolojik ve kültürel tarihinden alan Anadolu Ateşi, 9 Temmuz’da Park Et Seyret etkinlikleri kapsamında Yenikapı İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi’nde arabalı seyirciler karşısında sahne alacak.

Anadolu Ateşi, tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs salgını sonrası, tedbirli bir şekilde normalleşmeye geçtiğimiz bu günlerde, yeni bir etkinlik konsepti ile 20’nci yılını sahnede kutlamaya hazırlanıyor.                                                        
Anadolu Ateşi, 9 Temmuz Perşembe, saat 21.30’da Park Et Seyret arabalı konserler kapsamında, Yenikapı İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi’nde, seyircisine alışkanlıkları değiştirme fırsatı sunan farklı bir deneyim yaşatacak.  

Yenikapı İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi’nde 1400 araç kapasiteli konserler, sterilize ve sosyal mesafe sınırları içerisinde gerçekleştirilecek. Araçlar, sosyal mesafe kuralına uygun girişte dezenfekte edilecek ve seyircilere maske verilmesinin ardından sosyal izolasyon sağlanacak.                                                                                                 
9 Temmuz İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi’nde sahnelenecek gösteri ile yaz gösterilerine başlayacak olan Anadolu Ateşi, Ege turnesi ile gösterilerini sahnelemeye devam edecek. Turne kapsamında, İzmir Fuar Açıkhava, Çeşme, Bodrum, Kuşadası, Marmaris, 9 Eylül İzmir Kurtuluş, 28 Eylül Harbiye Açıkhava gösterileri yer alacak.                                               

SAHNEDE 20 YIL

20 yıldır 105 ülkede 45 milyonu aşan sanatseverle buluşan topluluk, beş binden fazla sahnelenen Anadolu Ateşi isimli gösterisiyle, 20’nci yaşını kutlarken yeni bir deneyimle seyircisine dans şöleni yaşatacak.

İstanbul – 9 Temmuz Perşembe – Saat: 21.30

İzmir – 9 Eylül Çarşamba – Saat: 21.00

İstanbul – 28 Eylül Pazartesi – Saat: 21.00         

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz