Adele'in Yeni Albümüne Boşanma Engeli

İngiliz şarkıcı Adele’in; yeni albümünü boşandığı eşi Simon Konecki (46) ile devam eden 140 milyon sterlin değerindeki servetin paylaşımı yüzünden çıkarmadığı ortaya çıktı.

Son zamanlarda verdiği kilolarla gündem olan 32 yaşındaki İngiliz şarkıcı Adele’in eski eşi Simon Konecki (46) ile sancılı geçen boşanma davası nedeniyle albüm çalışmalarını durdurduğu ortaya çıktı.  140 milyon sterlin değerindeki servetin paylaşılması için 2 yıldır Konecki ile müzakere eden Adele, nihayet mutlu sona kavuştu.

GELİRE ORTAK OLACAKTI

Edinilen bilgilere göre, Adele eğer bu süreç içerisinde yeni albümünü yayınlasaydı Konecki, albümden elde edilen gelire de ortak olacaktı.
Nisan 2019’da ayrılık kararı alan çift, 5 ay sonra boşanmak üzere mahkemeye başvurmuştu.

“HENÜZ BİTMEDİ”

32 yaşındaki İngiliz şarkıcı, hafta sonu katıldığı Saturday Night Live programında “Albümüm henüz bitmedi ve hızlı hareket etmek konusunda endişeliyim” diyerek hayranlarının albüm için bir süre daha bekleyeceği mesajını verdi.

SATIŞ REKORLARI KIRDI

Adele, ilk albümü 21’i 2011’de çıkarmıştı. 2012’de James Bond filmi şarkısı Skyfall single’ını yayınlayan ünlü şarkıcı, 2015’teki 25 albümüyle hem ABD’de hem de İngiltere’de satış rekorları kırdı. ABD’de çıktığı ilk hafta 3,38 milyonluk satış yapan albüm sadece bir hafta içinde ABD’de yılın en çok satan albümü oldu ve Billboard 200 listesinde uzun bir süre liderliği kimseye kaptrmadı.