3 Örümcek Adam (Spider-Man) Aynı Filmde Buluşuyor

Tom Holland’lı Örümcek Adam 3 (Spider-Man 3) herkesi şaşırtan gelişmeler resmi olarak açıklandı. Jon Watts’ın bir kez daha yönetmen koltuğuna oturacağı filmin oyuncu kadrosuna eski Spider-Man Tobey Maguire, Andrew Garfield ve filmdeki partnerleri Kirsten Dunst ile Emma Stone katıldı. Örümcek Adam 3’ten gelen bu haberin ardından film, en çok beklenen süper kahraman yapımları arasında bir numaraya yerleşti.

The Amazing Spider-Man 2’de Electro karakterine hayat veren Jamie Foxx ve 2000’lerin başında çekilen orijinal Spider-Man üçlemesinin Octopus’u Alfred Molina’nın Örümcek Adam 3’te (Spider-Man 3) yer alacağının kesinleşmesinin ardından, filmin kadrosuyla ilgili yeni gelişmeler yaşandı.

3 Örümcek Adam (Spider-Man) aynı filmde buluşuyor - 2

3 farklı Spider-Man serisinin 3 farklı yıldızını ve partnerlerinin bir arada yeni filmde rol alacağı duyuruldu.

3 Örümcek Adam (Spider-Man) aynı filmde buluşuyor - 3

Eski Spider-Man Tobey Maguire, Andrew Garfield ve filmdeki partnerleri Kirsten Dunst ile Emma Stone filme katıldı.

3 Örümcek Adam (Spider-Man) aynı filmde buluşuyor - 4

Söylenenlere göre Andrew Garfield kesin olarak anlaşma imzaladı; ancak Tobey Maguire henüz görüşme aşamasında.

3 Örümcek Adam (Spider-Man) aynı filmde buluşuyor - 5

Ayrıca Doctor Strange ve dolayısıyla Benedict Cumberbatch’i filmde yer alacak isimler arasında. İkili, filmin kötü adamı Electro’nun peşine düşecek.

3 Örümcek Adam (Spider-Man) aynı filmde buluşuyor - 6

Zendaya ve Jacob Batalon da seride yer almaya devam edecek. Holland’lı Örümcek Adam filmleri üçüncü filmin ardından Marvel ile olan yolculuğuna son verecek.

3 Örümcek Adam (Spider-Man) aynı filmde buluşuyor - 7

Sony, kendi Marvel evrenini yaratma aşamasında olduğu için karakter de yoluna Sony ile devam edecek. Yani son kez Örümcek Adam’ı Doctor Strange ile ve eğer görme şansımız olursa başka Marvel Sinematik Evreni karakterleriyle bir arada yer alacak.