240 Müzisyenden 10 Gün Boyunca Evden Kesintisiz Canlı Konserler: Her Ev Bir Sahne

“Her Ev Bir Sahne” etkinliğiyle Türkiye’nin dört bir yanından 240 müzisyen 10 gün boyunca 24 saat kesintisiz canlı konserler verecek. Bilet satışlarından elde edilecek gelir katılımcı müzisyenlere eşit olarak paylaştırılacak.

240 müzisyenin 10 gün boyunca evlerinden 24 saat kesintisiz canlı konserler vereceği “Her Ev Bir Sahne” etkinliği yarın başlayacak. 18-28 Şubat tarihleri arasında Pepsi’nin de katkılarıyla gerçekleştirilecek etkinliğin bilet satışlarından elde edilecek gelir, katılımcı müzisyenlere eşit olarak paylaştırılacak.

Pandemi nedeniyle tüm dünyanın zor bir süreçten geçtiği dönemde en çok etkilenen sektörlerin başında müzik sektörü gelirken, Milyon Yapım gelir elde edemeyen müzisyenler için “Her Ev Bir Sahne” projesini hayata geçirdi. Proje kapsamında, başvurular ile seçilen Türkiye’nin dört bir yanından 240 müzisyen, 10 gün boyunca 24 saat kesintisiz canlı konserler verecek.

Her sanatçının maksimum 45’er dakika konser vereceği etkinlik, Sosyo’dan canlı yayınlanacak.

BİLETLER 10 LİRA

“Her Ev Bir Sahne” etkinliği, dünyada da bir ilk olarak tarihe geçecek. Elde edilecek gelirin müzisyenlere eşit olarak paylaştırılacağı etkinliğin biletleri 10 liradan satılıyor.