Babamın Kanatları

1 Mayıs Cuma akşamı saat 21.30’da İBB Kültür Sanat Youtube kanalından izlenebilecek

Covid-19 salgını nedeniyle, kültür ve sanat etkinliklerini dijital yayınlarla sürdüren İBB Kültür Daire Başkanlığı,1 Mayıs İşçi ve Emek Bayramı’nda “ Babamın Kanatları” filmini sanatseverle buluşturuyor. Babamın Kanatları 1 Mayıs Cuma akşamı saat 21.30’da İBB Kültür Sanat Youtube kanalından izlenebilecek.

Yönetmenliğini Kıvanç Sezer’in yaptığı film, inşaat işçilerin günlük hayatlarını ve iş cinayetlerini anlatıyor. Filmin başrollerini Menderes Samancılar, Musab Ekici, Kübra Kip ve Tansel Öngel paylaşıyor. Ulusal ve uluslararası yarışmalarda birçok ödül alan film, son dönemde çekilmiş en iyi işçi filmleri arasında gösteriliyor.

1 mayıs

İBB Kültür Daire Başkanlığı’nın dijital yayınları birbirinden zengin içerikleriyle Mayıs ayı boyunca da devam edecek. Belgesel- film gösterimlerinin yanı sıra tiyatro oyunları, çocuklar için hazırlanan özel içerikler,kültür sanata dair söyleşiler ve mini konserler mayıs ayında sosyal medya hesaplarından ve Youtube kanalından takipçilere ulaştırılacak.

Bizleri kultursanat.ibb.istanbul adresinden, İBB Kültür mobil web uygulamasında, İBB Kültür Sanat Youtube kanalından ve sosyal medya hesaplarımızdan takipte kalınız.

Sağlık ve sanat dolu günlerde görüşmek dileğiyle.